Auta zastępcze Wrocław i okolice

Auto zastępcze powinno być prawem każdego kierowcy, który w wyniku awarii lub wypadku, stracił swój samochód na jakiś czas. To od Ciebie zależy, czy skorzystasz z tej możliwości.

Wypożyczalnia aut zastępczych
we Wrocławiu

Nasza firma HOL-MAX oferuje wypożyczenie auta zastępczego na terenie Wrocławia i okolic.

Jeżeli miałeś wypadek samochodowy i skorzystałeś z usług naszej firmy, to bez problemu natychmiast otrzymasz od nas samochód zastępczy na czas naprawy. Wystarczy, że podpiszesz dokumenty, a my zwrócimy się do ubezpieczyciela o zwrot kosztów od sprawcy. W tym wypadku klient nie płaci za wynajem auta zastępczego.

Kolizja lub wypadek sprawiają, że kierowca staje przed wyborem poruszania się komunikacją miejską lub pieszo. Problem pojawia się, gdy dużo podróżuje, mieszka poza miastem, posiada małe dzieci lub zwyczajnie chce poruszyć się po ulicach samochodem. W takiej sytuacji warto jest zdecydować się na skorzystanie z auta zastępczego. Jeżeli Ty jesteś osobą poszkodowaną, to koszt wynajmu samochodu zostanie opłacony z ubezpieczenia OC sprawcy.

zdjęcie do opisu

Wynajmując od nas samochód, będziesz mógł poruszać się po mieście tak, jak lubisz i drogami, które wybierasz Ty. Samochód będzie dostępny dla Ciebie do czasu naprawienia auta. Ofertę kierujemy do mieszkańców Wrocławia oraz okolic.

Najczęściej pojawiające się pytania
dotyczące wynajmu auta zastępczego:

Kto pokrywa koszty wypożyczenia auta zastępczego?

Wszystkie koszty pokrywane są z ubezpieczenia OC sprawcy wypadku.

Czy mam prawo bezpłatnie wypożyczyć samochód z OC sprawcy?

Jeśli sprawcą zdarzenia na drodze był inny kierowca, to masz prawo wynająć auto zastępcze na koszt ubezpieczyciela sprawcy. Bez względu na to, czy auto wykorzystywane jest w celach prywatnych, czy w działalności gospodarczej.

Jak wynająć auto zastępcze z OC sprawcy?

Zadzwoń do nas. Odpowiemy na każde Twoje pytanie oraz udzielimy wszystkich informacji.

Ile czasu mogę korzystać z samochodu zastępczego?

Auto zastępcze jest przez nas wypożyczane na czas naprawy uszkodzonego samochodu, czyli od dnia, w którym powstała szkoda do czasu do jego naprawy. W sytuacji, w której doszło do szkody całkowitej, auto zastępcze przysługuje Ci do dnia wypłaty odszkodowania.

Oferujemy również dowóz paliwa pod wskazany adres na terenie Wrocławia i okolic.