Autopomoc
Hol - Max

Profesjonalny transport pojzdów osobowych.

Każde transportowane auto jest ubezpieczone.

NAJLEPSZA AUTOPOMOC
WE WROCŁAWIU

Nasza firma oferuje usługi autopomocy zawsze, gdy tego potrzebujesz. Awaria pojawia się w najmniej spodziewanym momencie. Często dochodzi do niej na trasie z domu do pracy, szkoły czy sklepu.

Oferujemy najlepszą autopomoc na drodze na terenie Wrocławia oraz okolicznych miejscowości. Pracujemy 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodni, również w święta.

W skład naszej firmy wchodzą sami doświadczeni profesjonaliści, co daje gwarancję wykonywania pracy na najwyższym poziomie. Nowoczesny sprzęt umożliwia nam przewóz gabarytowych pojazdów oraz ułatwia wciąganie samochodów na lawetę.

zdjęcie do opisu
zdjęcie do opisu

Autopomoc z Wrocławia – kiedy będziesz nas potrzebował?

Pomożemy Ci, gdy będziesz potrzebował pomocy mechanika na drodze, potrzebne Ci będzie holowanie lub transport na lawecie. Znajdziemy dla Ciebie najlepszy warsztat samochodowy. W naszej ofercie znajdziesz także wynajem aut zastępczych, co znacznie ułatwi funkcjonowanie podczas awarii samochodu.

Rozumiejąc stres związany z kolizjami drogowymi, zapewniamy, że w trosce o dobro naszych Klientów, oferujemy kompleksową usługę. Gwarantujemy optymalne rozwiązania dla osób mających problemy na drodze.

element tła

Skontaktuj się z nami, gdy:

  • miałeś stłuczkę,
  • zabrakło Ci paliwa,
  • zatankowałeś złe paliwo,
  • pękła Ci opona,
  • miałeś awarię,
  • utknąłeś w rowie lub zaspie.