Awaryjne uruchamianie
aut We Wrocławiu

Odpalamy samochody osobowe,
dostawcze oraz ciężarowe

Zimą podczas niskich temperatur, problem z odpaleniem samochodu jest największy. Przez niskie temperatury, sprawność akumulatora w aucie się pogarsza, natomiast zwiększa się zapotrzebowanie samochodu na energię elektryczną. W związku z tym alternatory nie są w stanie zaspokoić zapotrzebowania na prąd. W czasie zimy, pozostawienie włączonej lampki wewnątrz samochodu czy niedomknięcie drzwi, może powodować konieczność ładowania akumulatora.

Należy pamiętać, że próba odpalenia pojazdu klasycznymi metodami, czyli poprzez pociągnięcie lub popchnięcie, może okazać się mało skuteczne. Szczególnie widać to w wypadku samochodów nowoczesnych. Dodatkowo skutkiem korzystania z tego rodzaju metod, może skutkować uszkodzeniem katalizatora lub silnika. Bardzo ważne jest, by awaryjnego uruchamiania samochodu nie zostawiać przypadkowym ludziom, tylko zaufać profesjonalistom.

 

 

Awaryjne uruchamianie aut – szybka obsługa we Wrocławiu!

Oferujemy awaryjne uruchamianie samochodów w sytuacjach, gdy rozładował się akumulator. Nieumiejętne próby mogą zakończyć się rozładowaniem akumulatora w drugim pojeździe.  W związku z tym, wychodzimy z ofertą awaryjnego uruchamiania aut. Oferujemy bezpieczną i solidną pracę. Jeżeli okaże się na miejscu, że awaria jest poważniejsza, zajmiemy się holowaniem samochodu do warsztatu samochodowego.

Jeżeli zdecydujesz się nas wezwać, pamiętaj, aby:

  • podać swoją lokalizację na terenie Wrocławia i okolic,
  • przedstawić swój problem,
  • poczekać na przyjazd jednego z naszych pracowników,
  • zadbać o własne bezpieczeństwo.
zdjęcie do opisu

Jesteśmy czynni 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu.

Na terenie Wrocławia docieramy na miejsce w ciągu kilkunastu lub kilkudziesięciu minut, również w nocy.

Pomimo ciągłego rozwoju technologiczne, samochody nadal zawodzą. Są sytuacje, w których odmawiają posłuszeństwa na długiej trasie lub nawet pod domem, w garażu albo pod marketem. W tych sytuacjach nerwy i nieumiejętne działanie, mogą jedynie zaszkodzić.

Wbrew pozorom, tego typu usterkę dość łatwo jest wyeliminować, o ile posiada się odpowiedni sprzęt oraz wiedzę. Podobnie często zdarza się, że przyczyną problemu z odpaleniem auta jest czasowa awaria immobilizera. Odpowiada on za fabryczne zabezpieczenie pojazdu przed nieuprawnionym uruchomieniem. Jednak zdarza się, że elektroniczny sygnał zostaje źle odczytany i pomimo posiadania odpowiedniego klucza, auto nie reaguje. Podobna sytuacja zdarza się w wypadku autoalarmu. W tych i innych, podobnych sytuacjach, pojawiamy się na miejscu wezwania i rozwiązujemy usterkę.

Jeżeli nie wiesz, jak rozwiązać problem w swoim samochodzie –

zadzwoń do nas, z pewnością pomożemy!