Dowóz paliwa Szybka i profesjonalna usługa

Dowozimy paliwo na terenie
Wrocławia i okolic

Zdarzyć się może każdemu – jesteś w trasie i niespodziewanie kończy się paliwo. Tankowanie stale odkładane na później, aż w końcu okazuje się, że “rezerwa” także się kończy, silnik milknie, a Ty utknąłeś właśnie w korku.

Oczywiście, szczególnie w starszych modelach samochodów, psuje się wskaźnik i wskazuje wysoką zawartość paliwa, choć rzeczywistość jest zupełnie inna. Często jadąc po obcym terenie, trudno znaleźć stację paliw i szybciej skończy się zawartość baku niż odnajdziesz upragnione miejsce.

Sytuacji, przez które będzie potrzebny dowóz paliwa może być mnóstwo. Rozumiejąc sytuacje losowe, pech czy pośpiech ludzi, oferujemy dowóz paliwa w dowolne miejsce we Wrocławiu oraz okolicy. Jesteśmy gotowi do pomocy przez całą dobę, 7 dni w tygodniu!

zdjęcie do opisu

Zabrakło Ci paliwa we Wrocławiu? Utknąłeś w korku? Zadzwoń pod nasz całodobowy numer telefonu 889 333 111.

zdjęcie do opisu

Dzwoniąc do nas,
powiedz koniecznie:

  • w którym dokładnie miejscu utknąłeś,
  • jaki rodzaj paliwa potrzebujesz,
  • jaką ilość paliwa będziesz potrzebował.

 

Przyjedziemy pod wskazany adres jak najszybciej to możliwe. Jednak do czasu naszego przyjazdu, pamiętaj o:

  • zabezpieczeniu samochodu

Ustaw go tak, aby nie przeszkadzał innym uczestnikom ruchu drogowego lub lepiej w wyznaczonym i bezpiecznym miejscu.

  • włączeniu świateł awaryjnych

Włączenie świateł zapewni większe bezpieczeństwo Tobie i innym kierowcom, których w ten sposób ostrzeżesz o przymusowym postoju.

  • ustawieniu trójkąta ostrzegawczego

Ustawienie trójkąta ostrzegawczego ostrzega innych użytkowników ruchu drogowego o tym, że inny pojazd znajduje się w miejscu nieprzystosowanym do pojazdu. Odległość trójkąta ostrzegawczego od samochodu zależna jest od rodzaju dróg, na której wystąpiła awaria.

Przyjedziemy pod wskazany adres najszybciej jak to możliwe! Pomożemy także ze zmianą kół. Wymienimy oponę na miejscu lub przewieziemy samochód do odpowiedniego warsztatu samochodowego.