Holowanie tir Wrocław, Polska, Europa

Przewieziemy na terenie Wrocławia i okolic

Holowanie tirów oraz autobusów
w Europie

Firma HOL-MAX zajmuje się holowaniem TIRÓW oraz autobusów na terenie Wrocławia i okolic, ale także Polski i Europy.

Awaria TIRa to poważny problem, zarówno dla kierowcy ciężarówki oraz firmy, dla której wykonuje swoją pracę. Zdając sobie sprawę, że należy trzymać się terminowości, działamy najsprawniej jak to możliwe. Przyjeżdżamy na miejsce awarii i zajmujemy się transportem TIRów w wybrane miejsce. Podstawą dla nas jest usunięcie pojazdu z drogi i bezpieczny transport do warsztatu samochodowego lub w dowolnie wybrane inne miejsce.

zdjęcie do opisu

Holowanie autobusów

Awaria autobusów to równie problematyczna sprawa co w wypadku TIRów. Zepsuty autobus bardzo trudno jest przestawić z drogi tak, aby nie tamował ruchu. Dlatego po wystąpieniu awarii, należy wezwać profesjonalną pomoc drogową, która usunie autobus z drogi i przetransportuje go w wybrane miejsce.

Nasze profesjonalne holowniki, wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowani pracownicy oraz niezbędne uprawnienia są gwarancję świadczenia usług transportu TIRów oraz autobusów we Wrocławiu i okolicach na najwyższym poziomie. Zajmujemy się przewozem samochodów osobowych, dostawczych, TIRÓW oraz autobusów. Transportujemy pojazdy we Wrocławiu i okolicy, ale także na terenie całej Polski oraz Unii Europejskiej.

Holowanie TIR

Transport niskopodwoziowy

Koncentracja na świadczeniu wysokiej jakości usług sprawia, że nasi klienci są usatysfakcjonowani współpracą z pomocą drogową HOL-MAX. Dysponujemy optymalnie przystosowaną flotą transportową. Posiadamy własny tabor składający się z ciągników siodłowych oraz specjalistycznych naczep. Ponadto jesteśmy w stanie przetransportować maszyny budowlane i rolnicze, wózki widłowe, różnego typu zbiorniki i wiele innych.

Dbamy o kompleksowość wykonywanych przez nas usług. Udzielamy obszernych informacji na temat sposobu transportu, zapewniamy ubezpieczenie, a przede wszystkim dotrzymujemy ustalonych terminów.

Dlaczego HOL – MAX?

 • spełniamy oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów,
 • posiadamy porfesjonalny tabor,
 • nasi pracownicy to zawodowcy,
 • działamy sprawnie i bezpiecznie,
 • dotrzymujemy terminów,
 • mamy wieloletnie doświadczenie w branży pomocy drogowej,
 • pracujemy na terenie Wrocławia, całej Polski oraz Unii Europejskiej.

Holownik TIR – nasz tabor

Nasz tabor to pojazdy w pełni profesjonalne, o ładowności do 14 ton. Stale dbamy o dobry stan pojazdów, dlatego przechodzą częste badania diagnostyczne, abyśmy mieli pewność, że w pełni spełniają swoje funkcje.

Samochody przystosowane do transportu i holowania pojazdów pełnią wiele zadań, ponieważ mają nie tylko przetransportować pojazd, ale przede wszystkim wciągnąć go na lawetę i bezpiecznie przewieźć w wybrane miejsce wraz z kierowcą i pasażerami. Dlatego jeden z naszych pojazdów przystosowany jest do przejazdu 6 osób + naszego kierowcy.

Więcej informacji o naszym taborze, znajdziesz tutaj.

zdjęcie do opisu

Holowanie TIR i rozładunek

Poza transportem TIRów i autobusów, zajmujemy się również ich rozładunkiem. Przetransportujemy maszyny rolnicze i budowlane, samochody dostawcze, TIRy, autobusy, wózki widłowe i wiele innych.

Z naszych usług skorzystać mogą osoby prywatne, przedsiębiorstwa, firmy zajmujące się transportem ciężarowym, komisy, firmy budowlane, rolnicy, właściciele gospodarstw rolnych oraz każda firma, która chciałaby zlecić pomocy drogowej HOL-MAX zlecić transport TIRa, autobusu lub innego pojazdu.

Nierzadko zdarzają się sytuacje, w których firmy oferują transport ponadgabarytowego pojazdu, po czym nie zamierzają go rozładować. U nas nie spotkasz się z tym problemem. Zajmujemy się naszą pracą kompleksowo, sprawnie i bezpiecznie.

HOL-MAX oferuje:

 • ubezpieczenie ładunku,
 • wyszkolonych pracowników,
 • profesjonalny tabor,
 • kompleksową usługę,
 • terminowość,
 • sprawnie wykonane zlecenie,
 • stałą współpracę z firmami oraz osobami prywatnymi.