Wyciągamy auta z
garaży podziemnych

Ze względu na trudność dostania się do miejsca awarii, bez pomocy mechanika, wyjazd z podziemnego garażu jest szczególnie kłopotliwy

Profesjonalna usługa
na terenie Wrocławia i okolic

Wyciąganie aut z garaży podziemnych to usługa, której nie doświadczysz w każdej pomocy drogowej. Przede wszystkim nie każda firma wyposażona jest w specjalistyczny sprzęt. Zazwyczaj posiadają wyłącznie lawety. HOL-MAX to nie tylko holowanie, ale także profesjonalne i w pełni bezpieczne wyciąganie aut z garaży podziemnych. Nasza firma zaopatrzona jest w pełni sprawdzony i profesjonalny sprzęt, co daje gwarancję bezpiecznego wyciągnięcia pojazdu z trudno dostępnego miejsca sprawnie i bez uszkodzeń.

Garaże podziemne są bardzo lubiane przez kierowców, ponieważ ochraniają pojazdy przed negatywnym działaniem czynników zewnętrznych, w znacznym stopniu zmniejszają szansę na wystąpienie korozji, a także zapewniają bezpieczeństwo podczas złych warunków atmosferycznych. Jednakże wygoda tego rodzaju może stać się dużym problemem podczas, gdy auto nie odpali w garażu.

Sytuacje awaryjne stresują kierowców i nierzadko wpędzają w kłopoty spowodowane usilnymi próbami odpalenia samochodu czy wyjazdu z rowu lub samodzielnej zmiany koła.

Bez pomocy mechanika, wyjazd z podziemnego garażu jest szczególnie trudny. Wynika to z tego, że trudno jest dostać się do miejsca, w którym wystąpiła awaria, zwykłą lawetą czy wyciągnąć samochód za pomocą liny.

Dodatkowo deweloperzy nowych budynków okazują się ignorantami, ponieważ tworzą parkingi z bardzo niskimi wyjazdami, stromymi zjazdami oraz krętymi i wąskimi uliczkami. Efekt jest taki, że w wypadku awarii, zwykła laweta nie wjedzie do garażu, aby przetransportować pojazd do wybranego warsztatu samochodowego.

W wypadku takiej sytuacji, konieczne jest skorzystanie z usług pomocy drogowej, która zaopatrzona jest w specjalny sprzęt do wyciągania samochodów z parkingów podziemnych.

zdjęcie do opisu
zdjęcie do opisu

Wyciąganie aut z garaży podziemnych – ile kosztuje?

Pytań o koszt wykonania danej usługi dostajemy bardzo dużo. Jednak zawsze odpowiadamy w ten sam sposób: koszt uzależniony jest od wielu różnych czynników. Przede wszystkim zależy on od odległości naszej siedziby od samochodu, który wymaga transportu.

Poziom trudności jest kolejnym bardzo istotnym czynnikiem definiującym kwotę wykonywanej usługi. Zdarzają się usterki, którym nasz pracownik sprosta w kilka minut. Jednak w innej sytuacji, proces wyciągania auta z garażu podziemnego może trwać nawet ponad godzinę.

W związku z tym bardzo trudno jest oszacować kwotę. Jeżeli znalazłeś się w sytuacji, w której musisz skorzystać z tego rodzaju usług, zadzwoń, a nasz pracownik odpowie na każde nurtujące Cię pytanie.

Sprzęt do wyciągania auta z podziemnego garażu

Do wyciągnięcia samochodu z trudno dostępnego miejsca, jakim może być podziemny parking lub garaż, nie wystarcza lina holownicza oraz hak. W takiej sytuacji potrzebny jest profesjonalny sprzęt. Do niego zalicza się samochód zawierający specjalne widły, które wprowadzane są od przodu pod wyciągany pojazd. Widły zahaczane są o podwozie i w ten sposób, samochód mający awarię, wydostaje się z parkingu lub podziemnego garażu.

Jako rzetelna firma, posiadamy holownik wyposażony w hydraulikę. Dzięki temu wyciągniemy każdy pojazd z trudno dostępnego miejsca. Wydostaniemy Twoje auto także z oblodzonej nawierzchni.

Dlaczego warto skorzystać z usług pomocy drogowej HOL-MAX?

Praca w trudnych warunkach wymaga szczególnego skupienia, profesjonalizmu, cierpliwości oraz dużego doświadczenia. Pracownik niemający doświadczenia może narobić większych szkód niż do momentu jego wezwania. Decydując się na wybranie pomocy drogowej, upewniaj się, że pracują w niej profesjonaliści. W naszej firmie dbamy o to, żeby pracowali w niej ambitni, pracowici i doświadczeni ludzie.

Istnienie naszej firmy na rynku od wielu lat, pokazuje, że jesteśmy solidną pomocą drogową, która jest szanowana. Klienci wielokrotnie do nas powracają, co jest dla nas informacją zwrotną, że swoje usługi pełnimy profesjonalnie oraz każdego traktujemy indywidualnie i uważnie.

Potrzebujesz transportu samochodu? Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej!
Tel: 889 333 111