Wyciąganie aut z rowu

Wyciąganie z rowu

Wrocław i okolice

Profesjonalna i w pełni bezpieczna
usługa – HOL-MAX

Bezpieczne wyciąganie aut z rowu gwarantują profesjonalista w swojej dziedzinie oraz wyspecjalizowany pojazd pomocy drogowej mający profesjonalną wyciągarkę. Taki duet zapewnia gwarancję, że żaden samochód nie dozna dalszych uszkodzeń.

Korzystanie z pomocy innego kierowcy lub sąsiada może przynieść dodatkowe koszty i straty finansowe. W takiej sytuacji najlepiej wezwać pomoc drogową, która posiada profesjonalny sprzęt, wiedzę oraz doświadczenie.

Nasze usługi świadczymy całodobowo. Gwarantujemy szybki dojazd na terenie Wrocławia i okolic.

O bezpieczeństwo Twojego samochodu zadba doświadczony pracownik, który nie dopuści do wystąpienia dodatkowych uszkodzeń samochodu.

zdjęcie do opisu

Mokra ulica, lód, śnieg lub błoto, a także wytarty bieżnik opon są najczęstszymi przyczynami utraty panowania nad samochodem, co może powodować niedający się opanować wjazd do rowu na poboczu jezdni.

Jeżeli nie jesteś w stanie samodzielnie wyjechać pojazdem, lepiej nie ryzykuj kolejnych uszkodzeń samochodu, a przede wszystkim nie narażaj się na utratę własnego zdrowia własnego oraz innych współpasażerów ruchu drogowego. Nasza pomoc drogowa ma w tym wieloletnie doświadczenie, dlatego warto nam zaufać.

zdjęcie do opisu

Dlaczego HOL-MAX?

Posiadamy specjalistyczny sprzęt, który został stworzony z myślą o holowaniu samochodów, aut dostawczych oraz ciężarowych wyposażony w wyciągarki o odpowiedniej mocy.

Wpaść w poślizg można zarówno latem, jak i zimą. Efektem może być utrata panowania nad pojazdem i utknięcie nie tylko w rowie, ale również w dużym błocie lub zaspie. Podczas nieumiejętnej próby wyciągnięcia auta z rowu, poważnych uszkodzeń może doznać samochód, który jest wyciągany oraz ten wyciągający.

HOL-MAX oferuje całodobową pomoc drogową. Pomożemy Ci z wyciągnięciem auta z rowu, ale również przy awaryjnym uruchomieniu auta lub przy drobnych naprawach na drodze. W razie większych kłopotów drogowych, oferujemy transport auta na lawecie do wybranego warsztatu samochodowego.